Рекламна агенція «Дикий захід»
 
 
Про рекламну агенцію "Дикий захід"

На початку 2000-х років виник великий інформаційний та індустріальний бум. Відкрилася велика кількість різноманітних підприємств, і вони, як правило, відчули потребу в хорошій рекламі. В жовтні 2006 року, колектив молодих, ініціативних та енергійних людей заснував компанію "Дикий захід", взявши за мету зробити рекламу більш доступною та якісною. На даний час в компанії є біля 150-ти конструкцій типу "бігборд", більше ста "сітілайтів" та стільки ж конструкцій "піраміда". За цей нетривалий відрізок часу ми намагались зробити рекламу дешевшою і водночас більш корисною та кращою.

В нашого колективу є досить свіжий та об'єктивний погляд на ринок реклами і медіа. Ми постаралися скоротити відстань між рекламодавцем та рекламістом, пропонуючи ефективні послуги в сфері реклами та маркетингу. Нашою політикою є спосіб скорочення терміну та бюджету рекламодавця, з оптимізацією його витрат та представленням йому високої віддачі.

Наші спеціалісти в сфері маркетингу добре вивчають ринок послуг і його потреби, забезпечуючи клієнту тільки об'єктивну інформацію, та намагаються донести його рекламу до споживача без зайвих витрат бюджету.

Ми готові протягом одного робочого дня підібрати для Вас найкращий спосіб реклами в Івано-Франківську, області та в інших регіонах України.

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!