Про нас

Про нас

Рекламна агенція "Дикий Захід"

          В 2000-х роках стрімко вверх пішов розвиток і створення підприємств: різного розміру і напрямку. Проте, щоб зайняти вигідне положення на ринку, потрібно було рекламувати свою фірму, послуги чи товари. В той час, знайти спеціаліста було нелегко, і тому на ринку з’явилися ми – рекламна агенція «Дикий Захід». Нашою основною ціллю стало створення ефективної, але водночас доступної для людей реклами, котра допоможе вивести бізнес на вищий рівень.

          Реклама – це потреба будь-якої компанії, неважливо від її масштабів.

Тому ми пропонуємо широкий асортимент послуг з розміщення реклами на бігбодах, сітілайтах, пірамідах та з виготовлення будь-якої зовнішньої та інтер’єрної реклами. На сьогоднішній день ми пропонуємо такі основні послуги:

  • виготовлення зовнішньої реклами;
  • виготовлення рекламних щитів;
  • виготовлення рекламної продукції;
  • виготовлення світлових вивісок;
  • виготовлення рекламних конструкцій;
  • брендування автомобілів та багато ін.

          За роки нашої праці, ми зробили нашим клієнтам десятки тисяч бігбордів, сітілайтів та пірамід. І це далеко не весь спектр нашої робити, бо починаємо ми з розробки макету, його узгодження з вашою думкою та ін.

          Наш колектив – це команда однодумців, але кожен має свої ідеї та погляди. Разом, ми створюємо оригінальні рекламні проекти, але що саме цінне – ми працюємо швидко і економимо ваш бюджет. Команда «Дикий Захід» завжди в курсі новинок та трендів на рекламному ринку, ми вивчаємо його потреби, щоб надавати своїм клієнтам об’єктивну інформацію, а також ознайомити людей з товарами або послугами, витративши на це мінімум коштів.

          Якщо ви шукаєте компанію, яка за один день підбере для вас найкращий варіант реклами та розробить макет в найкоротші терміни – ви звернулися за адресою! МИ пропонуємо вас цілий спектр послуг, максимально короткий термін виготовлення і ефективний результат. Виготовляємо рекламу для Івано-Франківська та всієї України, з доставкою!

          Розробка грамотної реклами – це один з кроків, який впливає на популярність вашого бренду, його впізнаваність. Тому не варто відкладати її оформлення на завтра – замовляйте сьогодні і вже завтра отримуйте результат!

Відгуки наших замовників

Нещодавно було відкриття нового магазину одягу. Стояв в непримітному куточку в «тіні» гіпермаркету, тому маленького стенду, який ми виставили біля входу, було недостатньо. Замовили великий банер, вийшло дуже красиво, залишилися дуже задоволені. Люди стали помічати наш бутік. Дякую команді «Дикий Захід» за цікаві ідеї і швидкість виготовлення.
Оксана
приватний підприємець
Замовляв оформлення магазину та розміщення реклами на бігбордах – все вийшло навіть краще ніж очікував. Замовлення прийняли швидко, всього за день узгодили макети, врахувавши всі мої побажання. Ще за декілька днів надрукували та допомогли обрати найкраще місце для розташування. Це дуже допомогло моєму магазину збільшити кількість клієнтів – все-таки реклама на бігбордах працює і має чималий ефект. Дякую за співпрацю Василю, він дуже крутий спеціаліст! Уже запланував наступне замовлення – світлову вивіску для магазину!
Іван
Керуючий магазину
Замовив вивіску для кафе-бару. Проживаю в іншому місті, та команда запропонувала доставку. За ціною може трохи і дорожче ніж замовити за місцем, але за якістю набагато вище і надійніше. Все з доставкою вийшло дуже швидко і якісно. Дякую!
Володимир
власник

Потрібна професійна допомога?

Зверніться до служби підтримки клієнтів, щоб замовити зустріч та отримати відповіді на всі ваші запитання!

Рекламна Агенція “Дикий Захід”

Пропонуємо розміщення реклами на бігбордах, сіті-лайтах, екранах та виготовлення всіх видів зовнішньої реклами.

Чекаємо ваших замовлень:

© 2019 РА “Дикий Захід”