Світлові короба

Світлові короба

Світлові короба (лайтбокси) – це найрозповсюдженіший вид реклами, який підвищує привабливість, впізнаваність і популярність бренду або продукту. Ми пропонуємо розробку дизайну, виготовлення та монтаж світлових коробів в Івано-Франківську та області за доступними цінами.

Лайтбокси, частіш за все, використовуються магазинами, кінотеатрами, кафе, а також торговельно-розважальними центрами. Розміщувати їх можна як всередині приміщень, так і зовні – все залежить від матеріалів та способу монтажу світлових конструкцій.

Види світлових коробів

Для створення лайтбоксів можна використовувати різні матеріали та форми, які привертають найбільше уваги.

Найбільш розповсюдженими є такі види коробів:

  • Односторонні і двосторонні. Односторонні використовують задню панель для проводки, і призначені для фасадного кріплення. В двосторонніх лайтбоксах проводка кріпиться всередині конструкції, і вони виконують роль окремих рекламних стійок.
  • Зовнішні і інтер’єрі. Тут важливу роль відіграють матеріли, та їх товщина. Для інтер’єрних використовують більш тонкі, і вони можуть служити настінним меню або вітриною.
  • Підвісні чи ті, що ставляться на підлогу. Ці види обираються на смак замовника і враховуючи місце розташування рекламного короба.
  • Фігурні. Зараз можна зробити рекламний короб будь-якої форми, і тому багато замовників хочуть виконати короб у формі логотипу своєї компанії. Яскраво, привабливо і оригінально.

Вибір світлового короба відіграє надзвичайну роль, тому його виготовлення варто доручати лише професіоналам. Спеціалісти рекламної агенції «Дикий Захід» пропонують вам найсучасніші і найцікавіші варіанти лайтбоксів, щоб привернути увагу до вашого продукту чи бренду. Ціна на рекламу залежить від розміру лайтбоксу, матеріалу виготовлення, складності конструкції, шрифтів та ін. Проте, можете бути впевнені, що інвестиції в зовнішню рекламу – найефективніші при просуванні бізнесу. 

 

Лайтбокси, частіш за все, використовуються магазинами, кінотеатрами, кафе, а також торговельно-розважальними центрами. Розміщувати їх можна як всередині приміщень, так і зовні – все залежить від матеріалів та способу монтажу світлових конструкцій.

Як ми працюємо?

1

Ви відправляєте запит на прорахунок

або телефонуєте нам:

+38 066 846 36 31

2

Менеджер контактує з вами і уточнює деталі. При необхідності виїздить на об’єкт. Після чого ви отримуєте комплексний прорахунок вартості виготовлення та монтажу.

3

Ви підписуєте договір та проводите оплату. 

Ми створюємо дизайн-макет рекламної конструкції, який ви затверджуєте.

4

Виготовлення вашої рекламної конструкції.

Монтаж рекламної конструкції та фотозвіт!

Зробити замовлення

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.

Потрібна професійна допомога?

Зверніться до служби підтримки клієнтів, щоб замовити зустріч та отримати відповіді на всі ваші запитання!

Рекламна Агенція “Дикий Захід”

Пропонуємо розміщення реклами на бігбордах, сіті-лайтах, екранах та виготовлення всіх видів зовнішньої реклами.

Чекаємо ваших замовлень:

© 2019 РА “Дикий Захід”