Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Це один з найпоширеніших і найдешевших видів зовнішньої реклами. Жодна рекламна кампанія не обходиться без друку листівок, плакатів та інших рекламних продуктів, які знайомлять клієнтів з товарами та послугами.

В залежності від сфери використання, широкоформатний друк ділиться на такі види:

  • Інтер’єрний друк використовується при проведенні іміджевих рекламних кампаній, оформленні офісів і виставкових стендів, POS-матеріалів (плакати, постери, флаєри, стікери).
  • Зовнішній друк використовується для створення великих рекламних зображень, на які дивляться здалеку – їх розміри часом досягають декількох метрів.

Також, широкоформатний друк поділяється на види в залежності від типу чорнил, які використовуються при друці:

  • Широкоформатний ультрафіолетовий друк – це друк насиченими і стійкими УФ-чорнилами, які полімеризуються під впливом УФ-променів.
  • Широкоформатний сольвентний друк – це друк зображення, при якому верхній шар розчиняється чорнилом, тобто робить зображення буквально частиною носія.
  • Широкоформатний екосольвентний друк для нанесення зображень за технологією схожий на друк рідким сольвентним чорнилом, але екосольвентне не містять в своєму складі шкідливих і їдких сполук, і з огляду на безпеку, рекомендований в першу чергу для інтер’єрного друку.

В цілому, широкоформатний друк відкриває перед замовником безліч можливостей і має багато переваг, серед яких доступна ціна, швидкі терміни виготовлення, яскравість і контрастність зображення, широкий асортимент видів і розмірів, а також довготривалий термін служби.

Компанія «Дикий Захід» пропонує широкоформатний друк в Івано-Франківську по найкращим цінам. Ми гарантуємо не лише якість, але й швидкість виконання замовлень.

Як ми працюємо?

1

Ви відправляєте запит на прорахунок

або телефонуєте нам:

+38 066 846 36 31

2

Менеджер контактує з вами і уточнює деталі. При необхідності виїздить на об’єкт. Після чого ви отримуєте комплексний прорахунок вартості виготовлення та монтажу.

3

Ви підписуєте договір та проводите оплату. 

Ми створюємо дизайн-макет рекламної конструкції, який ви затверджуєте.

4

Виготовлення вашої рекламної конструкції.

Монтаж рекламної конструкції та фотозвіт!

Зробити замовлення

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.

Потрібна професійна допомога?

Зверніться до служби підтримки клієнтів, щоб замовити зустріч та отримати відповіді на всі ваші запитання!

Рекламна Агенція “Дикий Захід”

Пропонуємо розміщення реклами на бігбордах, сіті-лайтах, екранах та виготовлення всіх видів зовнішньої реклами.

Чекаємо ваших замовлень:

© 2019 РА “Дикий Захід”