Основною функцією, яку несе в собі брендування автомобіля, є реклама. Оформлення службових машин в єдиному корпоративному стилі компанії дозволяє їй кожен день поширювати свої рекламні повідомлення, не витрачаючи коштів на оренду стаціонарних конструкцій.

          Брендування авто – це актуальний варіант реклами, котрий не втрачає своєї популярності уже багато років.

          І стосується це не лише корпоративного транспорту, реклама на рейсових автобусах, трамваях, тролейбусах також привертає до себе увагу пасажирів, підвищує пізнаваність вашого бренду, та демонструє його високий рівень.

          Як правило, брендування автомобіля має на увазі його обклеювання вініловою плівкою. Все починається з замірів і підготовки дизайн-макету – на даному етапі народжується ідея, сенс і форма рекламного послання. Потім, методом повноколірного друку готовий малюнок наносять на широкоформатні листи плівки та розрізають, якщо це необхідно. У спеціально обладнаному цеху плівка з друком прикладається до поверхні автомобіля і прогрівається термофеном. Варто відзначити також, що перед безпосереднім нанесенням пошкоджені ділянки корпусу потрібно відреставрувати, а саму машину очистити від бруду і жиру м’яким розчинником – ця процедура є невід’ємною частиною процесу брендування автомобіля, від якої залежить ступінь надійності проклейки плівки і, як наслідок, її довговічність.

         Маючи в розпорядженні власне виробництво, компанія «Дикий Захід» виконає для Вас професійну поклейку транспорту всіх типів і розмірів!

          Нам під силу будь-які роботи в області оформлення авто-, вело- і мототехніки.

Рекламна Агенція “Дикий Захід”

Пропонуємо розміщення реклами на бігбордах, сіті-лайтах, екранах та виготовлення всіх видів зовнішньої реклами.

Чекаємо ваших замовлень:

© 2019 РА “Дикий Захід”