Рекламний бізнес стрімко набирає свою популярність. Рекламодавці пропонують велику різноманітність рекламної продукції.

          Найбільш затребувані банери і вивіски.

          Вивіски являють собою конструкцію прямокутної форми. Каркас виробу може бути виконаний з листової сталі або пластику. Щоб вона працювала в нічний час, конструкцію постачають додатково освітлювальними елементами. 

          Для виробництва зовнішньої реклами потрібен якісний матеріал, стійкий до різних впливів. Потрібна хороша фарба, яка не реагуватиме на вплив навколишнього середовища. Багато рекламних агентств використовують для виготовлення зовнішньої реклами сольвентне чорнило. Зображення має високу якість, а виробництво не вимагає великих витрат.

          Чи може така реклама бути дешевою? Навряд чи! Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни і якості, швидко виконуємо свою роботу. Чи може в інших фірмах це коштувати дешевше? Так, але тільки через те що вас вводять в оману, кажучи, що якість матеріалів найкраща.

          Зекономити можна на кожному етапі, використавши гірші світлодіоди або краску, як мінімум на 10-15%.

Але, термін робити такої вивіски складатиме в найкращому випадку 6 місяців, і в разі поломки – вам ніхто не надасть гарантій і не виконає ремонт. Чи варте це економії? Звісно ні, адже заміна вивіски збільшить витрати вдвічі.

          Замовлення реклами у нашій компанії дає вам дві основні переваги:

  • невелика вартість конструкцій;
  • довговічність конструкції.

          Банерна реклама має високу міцність і стійкість до впливу сонячних променів. Для виготовлення банерів використовується широкоформатний друк. Незалежно від погодних умов і катаклізмів, вироби зберігають свій первозданний вигляд.

А у випадку поломки, ми надаємо гарантію на виготовлені конструкції.

Рекламна Агенція “Дикий Захід”

Пропонуємо розміщення реклами на бігбордах, сіті-лайтах, екранах та виготовлення всіх видів зовнішньої реклами.

Чекаємо ваших замовлень:

© 2019 РА “Дикий Захід”